Płytki Villeroy&Boch

villeroy & boch

www.pro.villeroy-boch.com

 

W salonie Lusso Design mogą Państwo nabyć płytki marki Villeroy&Boch. Pragniemy zaoferować Państwu produkt, którego jakość i renoma zostały wypracowane przez 270 lat bogatej historii. Zapewne wielu z Państwa to zaskoczy, ale to właśnie dział płytek stanowił o innowacyjnej sile całej firmy Villeroy&Boch. Ich produkcja masowa ruszyła w połowie XIX wieku.

01  02


Villeroy & Boch stworzył mozaikę podłogową w katedrze w Kolonii – w budynku o wysokiej symbolicznej wartości narodowej. Ta mozaika o powierzchni 1300 m2 została wyprodukowana i położona w ciągu pięciu lat. Ponadto płytki produkcji Villeroy & Boch zdobią wnętrza Teatru Bolshoi w Moskwie czy Zamku Książąt Thurn i Taxis w Ratyzbonie. Dostarczono również 10 000m2 płytek do wyłożenia tunelu pod rzeką Hudson w USA, pomiędzy Nowym Jorkiem a New Jersey. Płytki podłogowe z tej fabryki były również częścią wielkich i eleganckich wykończeń wnętrz słynnego RMS Titanica.

03  04


Vilbostone to technologia produkcji gresu porcelanowego pozwalająca na uzyskanie wielu różnych wzorów powierzchni prezentujących niezwykły kolor i efekt połysku. Dostępna w szkliwionym i nieszkliwionym gresie, zarówno w wykończeniu matowym, polerowanym jak i strukturalnym, w różnych klasach odporności na poślizg. Nieglazurowane gresy vilbostone są dostępne z matową i półpolerowaną powłoką vilbostoneplus, która czyni je nieodpornymi na zabrudzenia i plamy. W trakcie produkcji powierzchnia płytek ceramicznych zostaje powleczona warstwą ochronną, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej odporna na zabrudzenie i nie wymaga dodatkowej impregnacji. Nieglazurowane płytki vilbostone szczególnie dobrze nadają się do podłóg w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Ponadto materiał ten jest wysoce odporny na mróz i chemikalia, nie przebarwia się ani nie traci koloru pod wpływem światła.

05  06


Kamionkowe płytki ścienne są fabrycznie powlekane warstwą ochronną ceramicplus. Dzięki specjalnej technologii powierzchnia ceramiki zostaje na trwałe powleczona warstwą ochronną ceramicplus. Tak zabezpieczone płytki ścienne mniej się brudzą, gdyż zanieczyszczenia nie przylegają do ich powierzchni i dają się łatwo spłukać wodą.

07


W ofercie Villeroy&Boch znajdują się również kolekcje outdoor – płytki do zastosowania na zewnątrz, wysokoodporne kamionki vilbostone o grubości 20mm, o różnorodnych fakturach i kolorach, z powłoką vilbostoneplus. Płytki można układać na różnych powierzchniach, mają również odpowiedni stopień antypoślilzgowości R11/B.

08  09

 

MATERIAŁY INFORMACYJNE W ZAKŁADCE DO POBRANIA

ul. Pużaka 35
38-400 Krosno

721 555 081

NAPISZ DO NAS